Terapeut Kadi Kütt

Viimase kahekümne viie aasta jooksul olen tutvunud rohkem või vähem süvitsi paljude alternatiivõpetustega ja sulatanud saadud teadmisi oma maailmapilti. Olen õppinud unistama, olema uudishimulik ja usaldav, õppinud märkama, kuidas õiged uksed avanevad igal sammul. Vahel olen tulemustega päris rahul, teinekord paistab ideaal hirmus kaugel. Kuid ideaali kaugus iseenesest ei muuda mind rahulolematuks. Teadmine, et veel on pikk tee käia, annab omamoodi vabaduse tunde – kui palju põnevaid võimalusi!

2007. aastal alustasin terapeudiõpinguid Holistilise Teraapia Instituudis (nüüd Holistika Instituut). Lõpetasin kooli 2010. aasta suvel. Olen veendunud, et tänane maailm nõuab just holistilist ehk terviklikku lähenemist inimesele.

Teraapias pean kõige tähtsamaks hoolivust ja vastastikust austust. Nii kliendi- kui terapeudipoolne ausus, siirus ja avatus loovad sügavama teineteisemõistmise ja usalduse – see aitab jõuda parima tulemuseni.

Sõna "teraapia" tuleb kreekakeelsest sõnast "therapeia", mis tähendab „aidata kedagi tema teel“. Ma usun, et inimene ei vaja teraapias mitte meetodit, teooriaid, vaid eeskätt inimlikku dialoogi. Tahangi olla siiras ja avatud teejuht, kes on õppinud ennast usaldama ja enda üle rõõmustama. Nii suudan anda ka oma klientidele rõõmu eeskuju. See on minu arust parim kingitus, mida aitaja saab teha.

Loe holistilisest teraapiast lähemalt ja registreeri end teraapiaseansile.

Põnevat enesesse süüvimist ja julget õnneliku elu ehitamist! 
Kadi Kütt