Kliendid kirjutavad

Eike M. (2022)

Suured siirad tänud Sulle kõige eest ja usun, et veel kohtume. See oli siiani kõige ägedam ja kasulikum „Vau“ efektiga kogemus minu elus :-). Ma siiralt väga tänan Sind kõige eest! 

Kristiina K. (2022)

Ma siiralt väga tänan Sind kõige eest! Tundsin end tänu turvalisele ruumile seanssidel hoitud ja kuulduna. Rännakud sisekosmosesse olid põnevad ja vabastavad. Nii mitmeid taipamisi ja uutmoodi teadlikkust pole ammu kogenud. Jätkan tervenemise protsessiga ja ühel päeval kohtume taas.

Siiri J. (2020)

Kadi tahtsin sulle anda tagasisidet teraapia kohta. Nagu sa mäletad, olin ikka väga skeptiline. Ma ei usu sellesse mineviku torkimisse. Eks oli ka hirm et kõik võib teha haiget ja tuletada meelde kõik selle jama. Mulle meeldis, kui hästi sa selgitasid miks pean siiski minevikku vaatama ja kuidas see mind täna aitab. Sinu selgitustest oli väga kasu! Asjast arusaamine aitab mul nüüd ise edasi minna ja probleemidega tegeleda. Enne sumpasin udus ja rapsisin siia ja sinna. Nüüd on mul siht. 

Üks asi veel. Minu arust on väga tähtis, et teraapias on mu vastas inimene mitte spetsialist kes lihtsalt kallab mu infoga üle ja keda minu hirmud tegelikult ei huvita :-(. Sa kuulasid mind ja uskusid. See on nii hea, kui keegi usub! Aitäh sulle!

Helen (2020)

Käisin kahel korral sinu vastuvõtul ning tegin läbi oma elu esimesed kaks rännakut. Olin siis vaimustatud sellest meetodist, nendest sümbolitest, mis minu sisemusest ilmusid ja nüüd 3 kuud hiljem vaimustus kestab. Need kujundid, märksõnad ja tunded minu sisemaailmast saadavad mind siiani ja nii mõnigi keeruline pundar on hargnema hakanud. Tahan sind väga tänada, et mind kuulasid, tagasi peegeldasid ja et mul ennast ise oma vastusteni jõuda aitasid.

Carmen L. (2018)

Olen hämmastunud ja tänulik. Hämmastunud, sest leidsin enda seest nii palju varjatut. Nagu ma sulle rääkisin, olen juba nii mõnedki aastad joogaga, vabastava hingamise jms tegelenud. Tänulik olen sellepärast, et võtsin selle teekonna ette. Mul läks väga südamesse, kui sa ütlesid, et olen vapper, et julgen endasse vaadata. Olen siiani arvanud, et siin pole mingit vaprust vaja, aga ma pole varem ka nii sügavale vaadanud. Põnev ja arendav protsess! Soovitan kõigile.  

Merike (2016)

Tahtsin öelda sulle, et mul on hea meel, et ma sinu juurde sattusin ja hea meel, et oled kirjutanud need artiklid. Olen ristteel ja valmis kuulama oma südamehäält ja intuitsiooni, kus suunas ma edasi lähen. Aitäh sulle!

Merike (2016)

Mitte midagi siin ilmas ei toimu juhuslikult :) Väga raske aasta oli, kui oled selle augu põhjas, siis tundub, et see oli halvim, mis minuga juhtuda sai. Läheb aeg edasi, siis kaldun arvama, et see oli vajalik ja parim, mis juhtuda sai :). Olen sinu peale ja teraapia peale mõelnud, see aitas mind tõesti.

Ma olen tõesti tänulik.

Aino (2013)

Tahtsin tänada toreda ja huvitava kogemuse eest esimesel teraapiaseanssil. Hinges on rõõmus ja hea tunne. Mõtlen rännaku nähtud värvidele ja sümbolitele ja leian selgitusi enda jaoks. Tore on selliseid asju avastada ja kogeda!

Kristi K. (2011)

Olin varem kokku puutunud mitme teraapialiigiga: NLP, gestaltteraapia ja psühhodraama. Kõik need teraapiad toimusid grupis. Kuna holistiline teraapia toimub vaid kliendi ja terapeudi vahel, siis otsustasin proovida. Siin tegeleb terapeut ainult minu ja mu probleemiga.

Põhiline ootus teraapiale oli eelkõige see, et leiaksin jälle üles hingerahu ja õnnetunde. Ega ma ei teadnudki enne teraapiat päris täpselt, mis mu negatiivse enesetunde põhjuseks on. Pigem oli tegu üldise rahulolematusega. Teraapia käigus selgus, et õige mitme mu probleemi põhjuseks on vähene enesekehtestamise oskus, oma piiride kehv tundmine ja ka mõningad hirmud.

Seanssidel üllatas, kui palju huvitavaid pilte rännaku ajal silme ette ilmub! Kogesin väga sügavaid tundeid ja elamusi, mida igapäevases elus niisama ei koge. Veel oli üllatav, kuidas mõni varasem väike episood võib elu väga negatiivselt mõjutada, mille peale ise oma probleemi vaagides ei tule. Seanssidel meeldis ka, et terapeut andis võimaluse oma viha füüsiliselt välja elada – patja taguda ja „mõõgaga“ vehkida. Lisaks tuli mul oma viha välja karjuda, mis oli alguses harjumatu ja ebamugav. Hästi mõjus oma piiride paikapanemise harjutus. Ma usun, et teraapia õnnestumine sõltub suuresti ka sellest, kui avatud klient ise on. Mina usaldasin oma terapeuti 100%.

Tundsin ennast pärast igat seanssi suurepäraselt. Minus vallandus meeletu energia! Olin rõõmus ja kõik inimesed tänaval olid ilusad koos minuga. Holistiline teraapia oli seni kogetud teraapiatest kindlasti kõige võimsam.

Tänaseks on teraapiast möödas poolteist aastat, kuid ma tunnen selle kasu ka praegu. Näiteks kadus ära mu hirm, ma suudan end nüüd paremini kehtestada nii abikaasa kui ämmaga. Ma usun, et iga teraapia viib lähemale paremaks inimeseks saamisele. Kui see ei aita ka elu täielikult muuta (seda oleks vist naiivne tahta?), siis vähemalt viib ta kasvõi kukesammu võrra hingerahule.

*** *** ***

Kui soovid enda kohta midagi uut teada saada või oled lausa valmis end sügavamalt uurima, võta minuga ühendust: kadi@joogateraapia.ee või registreeri end teraapiaseansile siin.
Loe minu tausta ja kogemuse kohta lähemalt
Mõtteainet ja inspiratsiooni saad kindlasti ka minu blogist.