Nõustamise abil unistuste eluni

NB! Suvel toimuvad seansid vaid veebi teel.

Suur osa inimestest ei võta endale üldse aega, et peeglisse vaadata ja küsida: „Mida ma tegelikult tahan? Mis teeb mind õnnelikuks? Mis annab mulle hingerahu? Mis takistab mul end hästi tundmast?“ Igapäevane elu on muutunud liialt rutiinseks või veel hullem – tekitab lausa vastumeelsust ja võtab viimasegi jõu. Samas on hinges mingi ebamäärane igatsus... Sellises olukorras oleks ju mõistlik midagi ette võtta? Aga kuidas sa võtad midagi ette, kui ei saa isegi aru, kust king täpselt pigistab! Siin saab aidata nõustamine.

Nõustamine on abiandmise viis, kus keskendutakse sellele, mida klient tahab oma elus saavutada, mida saab ta ise teha selleks, et jõuda sinna, kus ta olla tahab. Vaatame otsa unistustele ja eesmärkidele ning uurime, mis takistab nendeni jõudmast. 

„Mida sa tahad oma elus muuta ja millele saad siin toetuda?“ on nõustamisseansi põhiküsimused. Seejärel saame hakata uurima takistusi, mida ise enda ette sead ning leida üles ressursid, mis sind toetavad ja aitavad. Turvalises keskkonnas saad terapeudi küsimuste ja tähelepanekute abil endasse süüvida, peidetut teadvustada ja oma südant kuulama õppida. Teisiti pole õnnelik elu võimalik.

Mida Sina oma elult tahad? Julged Sa unistada? Oled oma unistuste nimel valmis astuma esimese sammu? Registreeri end nõustamisseansile! Tasu kohta saad infot sellelt lehelt.

Teraapiast, tööst enda mõtete, emotsioonide ja unistustega saad lugeda mu blogist.

Parimat soovides
Kadi Kütt