"Ärevuse vari. Teekond hingehaavadest vabanemise ja enese väärtustamiseni"

on minu esimene raamat, milles räägin isiklikule ja terapeudikogemusele toetudes ärevuse silmaga nähtavatest, aga ka sügavamatest põhjustest. Kirjeldan ärevusega töötamise viise holistilises regressiooniteraapias ja pakun tervenemise viise, mida lugeja saab iseseisvalt rakendada.

Kui oled üks neist, kes on hädas ärevuse või rahutusega, mis ei lase igapäevaselt end hästi tunda, on minu raamat „Ärevuse vari" just sulle.

Kas on võimalik, et aastakümnete eest juhtunu avaldab veel tänagi mõju? Jah, kui kogemus jäi toona lõpetamata – hoidsime suu kinni ja peitsime emotsioonid sügavale alateadvusesse, lootes neid enam mitte kunagi tunda. Aga emotsioonid on energia ja energia ei kao, vaid mõjutab sealt sügavalt kõiki meie mõtteid, tundeid ja käitumist aastakümneid hiljemgi. Sellisel peitmisel võib olla ränk hind: krooniline pinge kehas, elujõu puudus ja ärevus.

Ärevusega ei pea leppima! Just nüüd on õige aeg võtta midagi ette, et leida endas jälle üles kerge olek, vaba hingamine, usk endasse ning, mis kõige tähtsam, elu ja kõige tuleva usaldamine. Selle nimel tasub ju pingutada?

SISUKORD annab sulle aimu, mida täpsemalt ma oma raamatus käsitlen:

1. Ärevuse sümptomid
2. Terve ja ebaterve ärevus
3. Põgenemine ja vältimine ei aita
4. Kas kõik on lihtsalt üks kehakeemia?
5. Päritud ärevus ja isiklik vastutus
6. Mõtetega minevikus ja tulevikus
7. Tõlgendamisega anname oma elule suuna
8. Mina pean, sina pead, tema ei tohi...
9. Täiuslikkuse raske koorem
10. Rööprähklemise ja mööda elamise ajastu
11. Ärevuse juured on minevikus
12. Ärevuse päästikud täna
13. Miks ainult vestlus ei aita
14. Tundeid kogedes minevikutaagast vabaks
15. Enese väärtustamine on võti
16. Mõni sõna ravimitest  
17. Iseendas ärksalt kohal
18. Soovitused pereliikmetele

Nendestki artiklitest, mis ilmusid veebiajakirjas Edasi.org, saad ettekujutuse viisist, kuidas ma ärevust oma raamatus käsitlen:

Raamat "Ärevuse vari. Teekond hingehaavadest vabanemiseni ja enese väärtustamiseni" ilmus kirjastuselt Pilgrim aprillis 2019. aastal. Head lugemist!