Registreerimine ja juhised

Anna oma teraapia soovist mulle teada telefonil 51 24 111, e-posti aadressil kadi@joogateraapia.ee, Jooga ja teraapia Facebooki Messengeris või täida registreerimisvorm. Erinevad seansitüübid ja tasud on kirjas siin.

Kuhu tulla

Teraapiaseansid toimuvad Tallinnas Pärnu mnt 41 A III korrusel („Kosmose“ kinost kesklinna poole ülejärgmine maja). Vali keskmine sissepääs. III korrusel astu sisse vasakpoolsest uksest, minu tuba on mööda väikest koridori paremat kätt teine.

Tööpäevadel pärast kl 17.00 ja nädalavahetuseti helista (tel. 51 24 111), kui oled kohale jõudnud, sest välisuks võib olla lukus.

Vaata asukohta kaardil

Ühistransport

Kohe maja kõrval on paljude ühistranspordiliinide peatus „Kosmos“. Seega on trammi või bussiga tagatud kiire ja mugav juurdepääs kõikidest linnajagudest.

Parkimine

Maja ees kivimüüri ääres on südalinna parkimistsoon (2,4 eurot/30 min.), kino „Kosmos“ kõrval on parkimistsoon YT14 (1,3 eurot/30 min.).

Muu info

Kuna teraapiatoas välisjalanõudega ei käida, võta soovi korral vahetusjalatsid ise kaasa.
Palun ära kasuta seansile tulles tugevat parfüümi. Sinu lemmiklõhn ei pruugi teistele sobida, kuid see jääb pärast sinu lahkumist veel tükiks ajaks ruumi hõljuma.
Tule kohale täpselt! Kui tuled liiga vara, võid jääda ukse taha ootama, sest ma pean rahulikult jõudma eelmise kliendiga lõpetada ja end sinu seansiks valmis seada.

NB! Kui sa ei tule registreeritud seansile mõjuva põhjuseta kohale ega anna sellest mulle teada vähemalt 48 tundi ette, tuleb sul tasuda 50 eurot

NB! Holistilise teraapia seansile on oodatud inimesed, kel vanust vähemalt 20 aastat. Holistiline teraapia ei asenda meditsiinilist ega psühhiaatrilist ravi.