Registreerimine ja juhised

Teata oma teraapia soovist telefonil 51 24 111, e-posti aadressil kadi@joogateraapia.ee või täida registreerimisvorm.

SEANSSIDE TÜÜBID ja TASU

NB! Holistilise regressiooniteraapia seansile on oodatud inimesed, kel vanust vähemalt 20 aastat.

Maksta saab sularahas (v.a. on-line nõustamine) ja ülekandega: Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank. Soovi korral väljastan arve.

Kuhu tulla

Teraapiaseansid toimuvad Tallinnas Pärnu mnt 41 A III korrusel („Kosmose“ kinost kesklinna poole ülejärgmine maja). Vali keskmine sissepääs.
Kui oled kohale jõudnud, helista mulle tel. 51 24 111 (salvesta see number!) – tulen sulle kolmandal korrusel vastu. Iseäranis oluline on helistamine tööpäevadel pärast kl 17.00 ja nädalavahetuseti, sest siis on välisuks lukus. Vaata asukohta kaardil.

Ühistransport

Kohe maja kõrval on paljude ühistranspordiliinide peatus „Kosmos“. Seega on trammi või bussiga tagatud kiire ja mugav juurdepääs kõikidest linnajagudest.

Parkimine

Maja ees kivimüüri ääres on südalinna parkimistsoon, kino „Kosmos“ kõrval/taga on parkimistsoon YT14. Hind on mõlemal sama: 2,4 eurot/30 min.

Muu info

Kuna teraapiatoas välisjalanõudega ei käida, võta soovi korral vahetusjalatsid ise kaasa.
Palun ära kasuta seansile tulles tugevat parfüümi. Sinu lemmiklõhn ei pruugi teistele sobida, kuid see jääb paratamatult pärast sinu lahkumist veel tükiks ajaks (vahel lausa mitmeks päevaks) ruumi hõljuma.
Tule kohale täpselt! Kui tuled liiga vara, võid jääda ukse taha ootama, sest ma pean rahulikult jõudma eelmise kliendiga lõpetada ja end sinu seansiks valmis seada.

NB! Kui sa ei tule registreeritud seansile kohale ega anna sellest mulle teada vähemalt 48 tundi ette, tuleb sul tasuda 40 eurot
NB! Holistiline teraapia ei asenda meditsiinilist ega psühhiaatrilist ravi.