ÕPITUBA: Eneseusk ja enese väärtustamine

Suur osa meie probleemidest saab alguse madalast enesehinnangust ja kesisest eneseusust. Paljuski neist kahest sõltub, kuidas me mõtleme, tunneme, reageerime ja end väljendame. Seetõttu võivad madal enesehinnang ja vähene eneseusk kahjustada meie pere- ja töösuhteid, põhjustada stressi ja ärevust ning hoida meid tagasi oma tõelise potentsiaali rakendamisest. Ma olen päris veendunud, et enese väärtustamine on elus hakkamasaamise võti. 

Tule ............ 2022 enese väärtustamise õpituppa – saad end paremini tundma ja õpid enda peale leebema pilguga vaatama. Pane end õpituppa kirja! Allpool on täpsem info. 

Psühholoogiadoktor Glenn R. Schiraldi kirjutab: „Enesehinnang on realistlik ja lugupidav arvamus iseendast. Realistlik tähendab olla enda vastu aus, mõista ennast täielikult ja teada oma tugevusi, nõrkusi ning kõike, mis jääb sinna vahele. Lugupidav viitab sellele, et meid valitsevad head tunded selle isiku vastu, keda me vaatame.“ Seega on meil kaks ülesannet: ennast tunda ja endast lugu pidada. Lihtne! Või siiski mitte? Terapeudina tean, et pidev sisemine rahutus, ärevus ja läbipõlemine kuuluvad paljude inimeste igapäevaellu. Sellised inimesed ei tunne end hästi ei kodus pere keskel ega tööl. Nad lihtsalt ei usu endasse ja oma võimetesse, nad pole õppinud ennast väärtustama. Aga kui me ei väärtusta ennast, ei jaksa me hoolida ka partnerist ja lastest, me ei suuda kolleegidega tõhusat koostööd teha. Mis tahes muutuse elluviimine on sellisel puhul pea võimatu.  

Olen veendunud, et töö enesehinnanguga ja eneseusu kasvatamine on kohustuslikud igale inimesele. See pingutus tasub end tõepoolest ära!

Olen enda enesehinnanguga maadelnud aastaid. Oh, see pole olnud sugugi lihtne! Aga täna tunnen, et tänu sellele teekonnale on mu elu muutunud palju lihtsamaks. Ma usaldan end, oskan kuulata oma sisetunnet, julgen enda eest seista, olla avatud ja haavatav. Kõik kulgeb palju lihtsamalt kui varem, ma ei pea punnitama, sest (vahel täiesti ootamatud) uksed avanevad just õigel ajal. Ja mis eriti tore: ma olen saanud juurde hulga aega ja energiat, mis varem kulus teistele meeldimise peale.

Tule õpituppa kaasa mõtlema ja arutlema! Registreerimiseks saada mulle e-kiri kadi@joogateraapia.ee või täida kodulehel olev registreerimisvorm.   

Õpitoas:

  • Uurime, mis on ego ja miks peaksime oma ego arendama.
  • Uurime, kuidas kujuneb enesehinnang.
  • Arutleme, millest sõltub eneseusk ja kuidas see meid mõjutab.
  • Selgitame, mida tähendab eneseteadlikkus ning milline on selle mõju meie eneseusule ja –kindlusele ning igapäevasele hakkamasaamisele.
  • Arutame selle üle, kuidas saame oma eneseusku kasvatada ja ennast rohkem väärtustada.
  • Toon holistilisest regressiooniteraapiast näiteid tööst eneseusuga.

Praktiline osa:

  • Teeme läbi lihtsa juhendatud meditatsiooni, mis aitab endasse uskuda ja ennast väärtustada (kui sa pole varem mediteerinud, siis see pole kindlasti takistuseks)
  • Õpime lihtsaid praktikaid sisemise rahu ja eneseteadlikkuse kasvatamiseks.

Koht ja tasu

Enese väärtustamise õpituba toimub ......... 2022 kl 18.00-21.00 Tallinnas ....................... Asukoha ja parkimise kohta saad ...............

Õpitoa tasu on 45 eurot. Koha õpitoas tagab tagastamatu registreerimistasu 15 eurot, mis tuleb üle kanda hiljemalt ..............: Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks kirjuta „õpituba ..............“. Teise osa ehk osalemistasu 30 eurot saad maksta sularahas kohapeal, aga loomulikult võid ka selle üle kanda. NB! Kohapeal kaardiga maksta pole võimalik.

Kui soovid firmale arvet, anna mulle teada.

Koolitust viib läbi holistilise regressiooni terapeut Kadi Kütt (loe lähemalt siit).

Organisatsioonisisene koolitus 

Samateemalist koolitust on võimalik tellida ka ettevõtte/asutuse meeskonnale. Koolitus kestab 2-4 tundi, täpsem kestus ja sisu selgub tellijaga läbi rääkides.

*** *** ***

EIiise (jaanuar 2020)

Kadi, tahtsin sind tänada eneseväärtustamise koolituse eest! olulised asjad said väga lihtsalt lahti seletatud. mulle meeldib sinu entusiasm ja julgus tuua oma elust näiteid. kohe näha, et teema on sulle isiklikult tähtis ja oled selle enda sees sügavuti läbi närinud. see inspireerib ja julgustab. 

Mare (aprill 2019)
Aitäh väga sisuka kursuse eest. Olen "positiivsete asjade märkamist" ka enne praktiseerinud aga alati on hea meelde tuletada. Täna hommikul koeraga õues käies panin juba hulga ilusaid ja häid asju tähele!

Marika (september 2017)

Käisin Sinu eilsel koolitusel. Väga meeldis. Nii ülesehitus, tsitaadid kui ka slaidid. Positiivse tunde jättis õhku! Kindlasti kavatsen ka neid raamatuid lugeda. Tommy Hellsten on ammu tuttav nimi olnud, aga siiani pole tema raamatuteni jõudnud. Loodetavasti sel sügisel teen nendega algust!

Terje-L. (aprill 2017)
Ma sain eilsest õpitoast juurde väga palju julgust! Ma olen koguaeg arvanud, et pean mõtlema teistele. Olen enda täitsa unustanud. Aga ma olen tähtis!! Ja see mis sa ütlesid: kui oled enda jaoks tähtis, siis on hoopis lihtsam ka teisi (vanemaid, meest, tütart) tähtsaks pidada. Ma proovin seda iga päev meeles hoida. Suur aitäh!

Annika (jaanuar 2017)

Suured, suured tänud õpitoa eest! See oli nii super, sain palju mõtlemisainet, julgust ja kinnitust, et kõik on võimalik, kui vaid osata näha ja tahta. Mul on tunne, et iga päev muutun natuke enesekindlamaks :-). 

Piret (september 2016)

Kadi, tänu Sulle eilse sooja ja rahustava, aga samas tegutsema motiveeriva kohtumise eest! Ütlemata tore on kogeda, et keegi reaalselt ka elab teadlikult ja õnnelikult :-)

Signe (mai 2016)

Suured tänud koolituse eest! Sain kinnituse, et olen alustamas õiget teed. Alles hiljuti olin seisus, kus mul polnud enesehinnangut ollagi ning olin hävitamas nii ennast kui inimesi enda ümber. Mingi hetk sain aru, et nii see enam kesta ei või, hakkasin abi otsime ja juhuse tahtel sattusin Teie õpitoale. Suured tänud kogu südamest!!

Katrin (märts 2016)

Aitäh, mulle meeldis see õhtu väga! Minu see on pärast seda loengut käinud mingi "teadlikkuse krõks" :-). Miski läks õigesse kohta, kõnetas, nii et koju kõndisin juba palju ilusama ning parema minana :-). Ja ma tõesti meeldin endale.

*** *** ***

Need lood räägivad samuti eneseusust ja enese väärtustamisest:

Eelmine
Õpituba: Rahulik ja vaba
Järgmine
ÕPITUBA: Stressi ennetamine ja juhtimine

Vastused puuduvad

Email again: