07. sept 2017 Õpituba: Rahulik ja vaba Kadi Kütt

Siiani arvati, et ühel osal inimestest on kalduvus tunda end rohkem õnnelikuna, teistel seevastu on kalduvus viletsale enesetundele. See tulenevat geenidest või kujunevat välja varases lapsepõlves ja jäävatki nii kogu eluks. Karm! Õnneks näitavad uuringud, et regulaarse mediteerimisega saab iga inimene suurendada oma õnnetunnet.

Tule algajate MEDITEERIMISE ÕPITUPPA! See on praktiline, lihtne ja kõigile jõukohane. Järgmine õpituba toimub veebruaris 2018.Meditatsioon on praktika, mille käigus sa rändad oma sisemaailmas ning paned tähele oma keha, mõtteid ja tundeid. Sa võtad endale aega, lülitad välja telefoni ja arvuti, istud vaikuses toolile või põrandale, sulged silmad ja viid tähelepanu enda sisse. Miks see vajalik on?

Mediteerimine aitab rahustada mõttemeele ja tulla toime kiirest elutempost ja keerulistest suhetest tingitud stressi ja ärevusega. Kui vaigistad iga päev oma meele kasvõi kümneks minutiks, tuues tähelepanu väliselt maailmalt enda sisse, siis märkad õige pea, et oled rahulikum, keskendatum ja rõõmsam. Su enesekindlus kasvab ja nii on sul lihtne jääda lahkeks ja mõistvaks ka keerulistes suhetes ja pingelistes olukordades.

Mediteerimine ei nõua mingit erilist annet. Vaja on vaid uudishimu ja avatud meelt ning valmisolekut end uurida. Ja muidugi parajat portsu enesedistsipliini. Tule õpituppa! – saad teadmisi ja innustust. Väikeses grupis on turvaline alustada.

Õpitoa harjutusi saad igapäevaelus kasutada ka lihtsalt lõdvestumiseks ja keskendumiseks.


Registreeri end kadi@joogateraapia.ee või täida registreerimisvorm kodulehel.


Õpitoas räägime:

  • miks peaksime mediteerima
  • mis meditatsiooni ajal me sees toimub
  • millist kasu saab mediteerimisest keha ja meel
  • kuidas aitab meditatsioon ärevuse korral
  • kummutame levinud müüdid (mediteerimine on keeruline, see nõuab annet ega õnnestu igaühel, see vajab väga palju aega jne) 
  • millised nipid aitavad muuta mediteerimise praktika lihtsaks ja just sulle sobivaks

Lisaks

  • teeme praktilisi harjutusi, mis aitavad keha mediteerimiseks ette valmistada
  • õpime hingamisharjutusi, mis aitavad ärevuse ja stressiga toime tulla
  • teeme erinevat tüüpi meditatsioone, et leiaksid enda jaoks sobivaima ning saaksid kogemuse, et meditatsioon pole midagi keerulist ja võõrapärast


Õpituba „Rahulik ja vaba“ 

toimub jälle veebruaris 2018 Tallinnas Holistika Instituudis Endla 15. Infot instituudi asukoha ja parkimise kohta saad siit.

Õpitoa tasu on 30 eurot. Koha õpitoas tagab registreerimistasu 10 eurot, mis tuleb üle kanda hiljemalt ........... Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks kirjuta „õpituba .....“.

Ülejäänud 20 eurot ehk osalemistasu saad maksta sularahas kohapeal või kanda samuti üle (tee seda hiljemalt õpitoale eelneval päeval): Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks „õpituba ......“.

Kui soovid arvet, anna mulle teada.


Registreeri end kadi@joogateraapia.ee või täida registreerimisvorm kodulehel.

Õpituba sobib ka ettevõtetele tervisepäeva sisustamiseks.

Koolitaja kohta saad lugeda siit.
 

*** *** ***

Helen (veebruar 2017)

Suured tänud inspireeriva õpitoa eest! Olen igatahes tahtmist täis, et uue praktikaga algust teha.


Kaia (detsember 2016)
Kadi, aitäh! Sain eile õpitoas palju praktilisi õpetusi, mida tahaks kohe kodus järgi proovida. Loodan, et mul jätkub kannatlikkust :-). Praegu olen küll tahtmist täis. Ei taha, et tööstress mind maha murrab.

*** *** ***

Infot mediteerimise kohta ja innustust saad nendest artiklitest:

Uuri ka Salasõna kodulehte! Meie e-poes on juba väga suur hulk toredaid ja lihtsaid eestikeelseid juhendatud meditatsioone. Kuula katkendeid ja loo endale oma isiklik meelerännakute kollektsioon!

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri