Õpituba: Avatud südamega

„Iga teekond peaks algama südamest“ on üks sügavmõtteline ütlemine. Me küll räägime südamehäälest ja südame tarkusest, aga tegelikult pole meil õrna aimu, kuidas oma südant kuulata. Kui seda oskaksime, oleks palju vähem valesid valikuid, tagantjärele kahetsemist, süütunnet ja näpuga näitamist. 

Tule ÕPITUPPA "Avatud südamega"! Peatume, pöörame pilgu sissepoole, puhastame, rahustame ja tervendame erinevate harjutuste ja meditatsiooniga oma südant.
Hetkel ei ole avatud õpitoa toimumise aeg veel paigas.

Süda on me elu kese nii füüsilises kui vaimses plaanis, ta mõjutab meie keha, tervist, enesetunnet, võib isegi öelda – kogu meie elu. Süda on väga tundlik, ta võtab ümbritsevast keskkonnast infot, töötleb seda ja siis otsustab. Teisalt kiirgab süda ise võimsaid laineid, mõjutades nii kõike, mis on me sees ja ümber.
Teadlased väidavad, et süda on targem kui aju! Süda lähtub info valikul ja edastamisel sellest, mis on meile parim. Võime ka väljendada nii: süda otsustab selle järgi, mis toob meile armastust. Süda ei analüüsi, nagu teeb aju, süda teab.
Süda saab olla avatud või suletud. Suletud südamega elamine on tõeline piin: inimene ehitab enda ümber „kindluse“ – ta ei luba endale emotsioone ega lase kedagi lähedale, kõik uus on hirmutav, maailm tundub ebaturvaline ja ähvardav paik. Isegi hingata on niimoodi raske! Seevastu avatud süda teeb elu lihtsaks: me teame, mida tahame, meie suhted on ehedad, meie ellu tulevad just õiged inimesed ja olukorrad ning vajalikud uksed avanevad kui iseenesest. Õnneks on südame kuulda võtmine ja avamine õpitav! Tule õpituppa!

Õpitoas räägime:

  • südame tähtsusest meie füüsilisele ja vaimsele tervisele
  • miks on vaja südamehäält kuulata
  • kuidas mõjutavad emotsioonid meie südame tervist ja toimimist
  • milles väljendub elamine avatud südamega ja kuidas see me elu muudab
  • kuidas saame igapäevases elus oma südant hoida ja tervendada

Lisaks:

  • teeme praktilisi harjutusi, mis teevad su südamele rohkem ruumi, ja lihtsaid juhendatud meditatsioone, mis aitavad saada sul parema ühenduse oma südamega ning õppida teda kuulama ja tervendama
  • jagan holistilisest regressiooniteraapiast saadud kogemusi.
Kui sa pole varem mediteerinud, siis just nüüd on väikeses grupis ja sõbralikus õhkkonnas hea sellega algust teha.

*** *** ***

Agnes (mai 2016)

Aitäh südameõpitoa eest! See toimus minu jaoks väga õigel ajal, sain õpitoast palju kasulikke mõtteid ja soovitusi. Uuel tööl alustamine on tõstatanud palju raskeid tundeid ja olin oma südame lukku pannud.


Raili (sept. 2015)
Väga hea loeng oli. Tänu sellele sain jälle sammu oma arengus edasi astuda. Tänan Sind!

Maarja P. (jaan. 2014)
Osalesin eile sinu koolitusel „Avatud südamega“. Ma ei ole kunagi oma südamest niimoodi mõelnud! Taipasin eile et tegelikult ei tea ma oma südamest tuhkagi! Oli hetki, mil see muutis mind päris kurvaks... Aitäh Kadi!! Toredad harjutused ja huvitav jutt. Sain väga palju mõtlemisainet. Täna tundub mu süda mulle hoopis kallim :-)

*** *** ***

Siin on tore lühike lugu südame sees olevast salajasest pelgupaigast: "Salapaik südames".
Ja siin lihtne meditatsioon südamega suhtlemiseks

Eelmine
Õpituba: Vanematega igavesti seotud
Järgmine
ÕPITUBA: Eneseusk ja enese väärtustamine

Vastused puuduvad

Email again: