Registreerimine

Teraapia

Teata oma teraapia soovist telefonil 51 24 111, e-posti aadressil kadi@joogateraapia.ee või täida registreerimisvorm. Loe enne läbi teraapiat tutvustavad tekstid:

NB! Holistilisse regressiooniteraapiasse on oodatud inimesed, kel vanust vähemalt 20 aastat.  Teraapiaseansid TALLINNAS toimuvad Tatari 56 (Tatari tänava see osa, mis jääb vana ajakirjandusmaja ja Õnnepalee taha). Maja on sinist värvi ja sammastega. Teraapiatuba asub III korrusel. Välisuks on lukus. Kui oled kohale jõudnud, helista mulle tel. 51 24 111 (salvesta see number!) – avan ukse ja tulen sulle III korrusel vastu.

Ühistransport

Pärnu maanteed pidi tulles on nii bussil kui trammil peatus „Vineeri“. Tule vana ajakirjandusmaja alt läbi ja otse mööda Tatari tänavat, kuni vasakut kätt näed sinist maja. Veerenni tänaval on bussil nr 16 peatus „Liivalaia“, bussidel nr 3, 28 ja 39 on lõpp-peatus otse meie maja vastas.

Parkimine

Kohe maja vastas üle tee on EuroPargi parkla, maja ees Tatari tänaval on kesklinna parkimistsoon.

Vaata kaarti.

Muu info

Kuna teraapiatoas välisjalatsitega ei käida, võta palun soovi korral kaasa vahetusjalatsid.

Palun ära kasuta seansile tulles tugevat parfüümi. Sinu lemmikparfüümi lõhn ei pruugi teistele inimestele sobida, kuid see jääb paratamatult pärast sinu lahkumist veel tükiks ajaks (vahel lausa mitmeks päevaks) ruumi hõljuma. 

Tule palun kohale täpselt (mitte liiga vara ega õigest ajast hiljem)! Nii jääb minul rahulikult aega eelmise kliendiga lõpetada ja end sinu seansiks valmis seada. 

Holistiline teraapia ei asenda meditsiinilist ega psühhiaatrilist ravi.

ON-LINE NÕUSTAMINE

On-line nõustamine on teraapiaseanss kodust lahkumata. Loe lähemalt: on-line nõustamine.

Tasu

  • Nõustamine (kuni 1,5 tundi): 80 eurot.
  • Holistilise teraapia üksikseanss (kuni 2,5 tundi): 100 eurot. Alates 1. septembrist 120 eurot.
  • Holistiline nelik (4 holistilist seanssi): 400 eurot.  Alates 1. septembrist 480 eurot.
  • On-line nõustamine (1 tund ja 15 min.): 70 eurot
Maksta saab sularahas (v.a. on-line nõustamine) ja ülekandega: Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank. Vajadusel saame kokku leppida järelmaksugraafiku. Soovi korral väljastan arve.

NB! Kui sa ei teata registreeritud seansile mitteilmumisest vähemalt 48 tundi ette, tuleb sul tasuda 40 eurot.