Registreerimine

Teata oma teraapia soovist telefonil 51 24 111, e-posti aadressil kadi@joogateraapia.ee või täida registreerimisvorm.

Teraapiaseansid TALLINNAS toimuvad Tatari 56 (Tatari tänava see osa, mis jääb vana ajakirjandusmaja ja Õnnepalee taha). Teraapiatuba asub III korrusel. Välisuks on lukus. Kui oled kohale jõudnud, helista mulle tel. 51 24 111 (salvesta see number!) – avan ukse ja tulen sulle III korrusel vastu.

Ühistransport

Pärnu maanteed pidi tulles on nii bussil kui trammil peatus „Vineeri“. Tule vana ajakirjandusmaja alt läbi ja otse mööda Tatari tänavat, kuni vasakut kätt näed sinist maja. Veerenni tänaval on bussil nr 16 peatus „Liivalaia“, bussidel nr 3, 28 ja 39 on lõpp-peatus otse meie maja vastas.

Parkimine

Kohe üle tee on EuroPargi parkla, pisut vasakule jääb CityPargi parkla (kõige soodsam). Auto saab jätta ka maja ette Tatari tänavale, seal on kesklinna parkimistsoon.

Vaata kaarti.

Muu info

Kui Sul on olemas mälupulk, võta see palun seansile kaasa (kui otsustad pika seansi kasuks). Salvestan sellele su rännaku. Kui oled Dropboxi kasutaja, siis saame hakkama ilma mälupulgata.

Kuna teraapiatoas välisjalatsitega ei käida, võta palun soovi korral kaasa vahetusjalatsid.

Palun ära kasuta seansile tulles tugevat parfüümi. Sinu lemmikparfüümi lõhn ei pruugi teistele inimestele sobida, kuid see jääb paratamatult pärast sinu lahkumist veel tükiks ajaks (vahel lausa mitmeks päevaks) ruumi hõljuma. 

Seansside päevadeks oleks sul hea end muudest kohustustest vabastada või töökoormust vähendada ning võtta aega iseendale. Nii saab uus energia kehas oma tervendustööd teha.

Holistiline regressiooniteraapia ei asenda meditsiinilist ega psühiaatrilist ravi.


ON-LINE NÕUSTAMINE

On-line nõustamine on teraapiaseanss kodust lahkumata. Loe lähemalt: on-line nõustamine.


Tasu

  • Üksikseanss (kuni 2 tundi): 75 eurot.
  • Üksikseanss (2-3 tundi): 95 eurot.
  • Holistiline nelik (4 X 2-3 tundi): 360 eurot. 
  • On-line nõustamine (kuni 1 tund): 50 eurot
Maksta saab nii sularahas (v.a. on-line nõustamine) kui ülekandega: Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank. Vajadusel saame kokku leppida järelmaksugraafiku. Soovi korral väljastan arve.

NB! Kui sa ei teata registreeritud seansile mitteilmumisest vähemalt 48 tundi ette, tuleb sul tasuda 40 eurot.