Kes on Salasõna?


Salasõna OÜ on Holistika Instituudi all tegutsev tiim, kes toodab ja annab välja juhendatud meditatsioone ehk meelerännakuid. Salasõnas löövad kaasa Jana Reidla, Marina Eberth, Iris Meigas ja Kadi Kütt.

Miks Salasõna?

Me usume sõna jõusse, sest sõna abil väljendame end, suhtleme, mõtleme ja unistame. Sõna salajase väega loome ennast ja elu.

Salasõnast saad rohkem teada kodulehelt www.salasona.eu ja facebookist.


Salasõna tööhoos okt. 2015. Vasakult: Marina, Iris, Jana ja Kadi.


Mis on meditatsioon ja kuidas see meid elus aitab?

Oma sisemaailma uurimisele on antud erinevaid nimesid – meditatsioon, mõtlus, mõtisklus, mõlgutus, sisekaemus – igaüks neist natuke erineva varjundiga. Salasõna kasutab "meditatsiooni" kõrval ka toredat ja lihtsat kodumaist sõna „meelerännak“.

Meelerännak on praktika, mille käigus sa rändad oma sisemaailmas, õpid märkama oma keha, mõtteid ja tundeid. Miks on selline märkamine oluline?

Sest siis pääsed ligi oma tõelistele annetele ja viisidele, kuidas neid kõige paremini kasutada ning saad teada oma sügavaimad unistused. Anded ja unistused aga näitavad kätte sinu jaoks õige tee ja aitavad sul teha elus õigeid otsuseid. Nii pole sa teiste inimeste juhtida, vaid sinust saab su oma elu teadlik ja julge looja.


Lihtne ja praktiline

Salasõna loodud meelerännakud on lihtsad ja praktilised. Need tekitavad head tunnet, aitavad hoida rõõmsat meelt, annavad enesekindlust ning aitavad näha ennast ja elu uuest vaatenurgast ja avada sisemise jõu allikad. Meelerännakud muudavad su elu paremaks.
Meie juhendatud meditatsioonid sobivad praktiseerimiseks eelneva ettevalmistuseta – need ei eelda sinult vastava kirjanduse lugemist, koolitustel osalemist, terminoloogia tundmist ega varasemat mediteerimispraktikat. Uuri meie e-poodi ja osta endale sobiv(ad) meditatsioon(id)!

Tee lähemat tutvust!

Mediteerimisest ja selle kasust saad lähemalt lugeda Salasõna OÜ kodulehelt www.salasona.eu.
Panime kodulehele kirja ka enda praktilise kogemuse. Saad sealt ehk julgustust proovida ja innustust takistustest hoolimata jätkata.
Mediteerimise kohta on hulgaliselt lugemismaterjali ka minu õnnepraktikates ja blogis.
Aga parim viis mediteerimisega tutvuda on see praktiliselt läbi teha! Meie e-poes saad meie tooteid uurida, katkendeid kuulata ja endale sobiva(d) meelerännaku(d) osta.

Esimese CD esitlusel "Rahva Raamatus". Istuvad Marina, ja Iris, seisavad Kadi, Jana ning muusika autorid Glen Pilvre ja Kadi Toom.