Koolitus: Terviklik on õnnelik

Otsime aina rahulolu ja õnne, soovime, et elu oleks tasakaalus. Kuid me saame ennast ja oma elu tasakaalus hoida vaid siis, kui läheneme iseendale kui tervikule. Kui mis tahes eluvaldkonnas on probleem, on vaja uurida enda olemuse kõiki aspekte: keha, mõtteid, tundeid ja hinge. Sest puudujääk ühes takistab meil saavutamast eesmärke ka mis tahes teises valdkonnas.

Keha, meel ja hing

Terapaeudi ja joogaõpetajana tean, kui tähtis on see, et me läheneksime inimesele kui tervikule. Igaühel on lisaks füüsilisele kehale ka meel (mõtted ja tunded) ja hing (meie kõrgem olemus, rahulolev ja õnnelik Mina, kelleks pürgime saada). Läänelik mõtteviis tegeleb ainult sellega, mida saab tõestada ja käega katsuda. Nii ka meditsiin keskendub peaasjalikult vaid kehale, sellele, mida võib näha palja silmaga või uurida mikroskoobi all. Aga inimene on väga palju keerulisem! Inimene on sügavam, mitmekihilisem, põnevam, aga ka ilusam, kui meile koolitundides on räägitud. Kui tegeleme ainult kehaga, siis on meil märksa keerulisem elus ettetulevate probleemide põhjustele jälile jõuda, sest märkamata jääb tunnete ja hinge poolt saadetav info. Pealegi on elu nii üsna kitsas ja kannatusterohke.

Põnev energiate maailm meie sees

Meie füüsilise keha sees ja ümber on terve hulk kihte, laineid, värve ja helisid. Seal on lugematu hulk kanaleid, milles voolab eluks vajalik energia, mida me üldjuhul ei näe ega taju. Kuid isegi siis, kui me energiat ei näe ega tunne, mõjutab see meie tervist, meeleolu, hakkamasaamist, kogu meie elu.
Jõud, mis toimib füüsilise keha varjus, koosneb tšakratest ehk energiakeskustest. Loodus on loonud inimese nii, et tema keha on imepärane ja täiuslik süsteem, mil on võime liikuda tasakaalu ja harmoonia suunas. Kui me vaid oskaksime oma keha ja meelt siin toetada!

Koolituspäeval:

  • uurime, kus tšakrad ehk energiakeskused me sees asuvad ja kuidas on need meie füüsilise kehaga seotud,
  • milliste probleemide (nii füüsiliste kui psüühiliste) korral millise tšakra poole tuleks põhjust otsides vaadata,
  • arutame nii iseseisvalt kui grupis, mida saame oma tervise ja heaolu heaks teha,
  • teeme läbi praktilisi harjutusi ja lihtsaid juhendatud meditatsioone, mis aitavad rahulolu ja õnnelikkuse poole liikuda.
Igaüks saab koolituspäeval enda kohta teada midagi uut ning õpib selgeks lihtsad praktikad, mis aitavad olla terviklik, ilus ja õnnelik. 

Koolitus on gruppidele. See sobib hästi organisatsiooni tervisepäeva või -nädala sisustamiseks.
Koolituse kestus on 8-16 tundi. Hind kokkuleppel.
Eelmine
Õpituba: Hingamisega terveks ja stressivabaks
Järgmine
Õpituba: Avatud südamega

Vastused puuduvad

Email again: