Õpituba: Mina olen mina ja see meeldib mulle!

Ma olen üsna veendunud, et enese väärtustamine on elus hakkama saamise võti. Selle teemaga tegelemine tasub end ära, kuna enesehinnang mõjutab meie vaimset ja füüsilist tervist, hakkamasaamist tööl, kodus ja sõprade ringis. 

Tule õpituppa "Mina olen mina ja see meeldib mulle!" – saad end paremini tundma ja õpid enda peale leebema pilguga vaatama! 
Hetkel ei ole uue õpitoa toimumise aeg veel paigas.

Kui oled oma Minaga enda sees tõeliselt kohtunud ja tead, mida tahad, on sul lihtne kohtuda ka mis tahes inimeste või olukordadega väljaspool. Sa saad olla vaba oma käitumises ja suhtumistes, sa ei pea kellelegi meeldima, ei pea end kellelegi tõestama. Teiste inimeste arvamused ja hinnangud ei tee haiget ja nii oled vaba kohustusest kanda maski või mängida kellegi teise ootusele vastavat rolli. 

Töö enesehinnanguga on vajalik ka tänase "moehaiguse" – ärevushäire korral. Terapeudina tean, et pidev sisemine rahutus ja ärevus kuuluvad paljude inimeste igapäevaellu.  
Mina olen enesehinnangu teemaga maadelnud aastaid. Oh, see pole olnud sugugi lihtne! Aga täna tunnen, et tänu sellele teekonnale on mu elu muutunud palju lihtsamaks ja põnevamaks. Ma usaldan end, oskan kuulata oma sisetunnet, julgen enda eest seista, olla avatud ja haavatav. Kõik kulgeb kuidagi lihtsalt, ma ei pea punnitama, sest (vahel täiesti ootamatud) uksed avanevad just õigel ajal. Ja mis eriti tore: ma olen saanud juurde hulga aega ja energiat, mis varem kulus teistele meeldimise peale.
Tuntud psühholoog Abraham Maslow on öelnud: „Kui sa planeerid saada kellekski vähemaks, kui sa oled võimeline, siis ma hoiatan sind – sa oled kogu oma ülejäänud elu sügavalt õnnetu.“ Ma usun, et just see ongi meie eesmärk siin elus: liikuda tõelise iseenda poole, oma annete ja võimete rakendamise poole, suurema eheduse ja iseolemise suunas. Siis on peeglisse vaadates tore öelda: „Mina olen mina ja see meeldib mulle!“

Õpitoas räägime:

  • mis on enesehinnang ja millest see sõltub
  • kus on enesehinnangu juured 
  • mis on ego ja kas me peame tõepoolest ta maha materdama
  • kõige tähtsam küsimus: mida ma tahan?
  • isiklikud piirid ja nende kaitsmine
  • kuidas ennast igapäevaselt väärtustada

Lisaks:

  • teeme harjutusi ja lihtsaid juhendatud meditatsioone, mis aitavad endasse uskuda ja ennast väärtustada. Kui sa pole varem mediteerinud, siis see pole kindlasti takistuseks.
  • toon holistilisest regressiooniteraapiast näiteid tööst enesekindlusega.

Õpituba "Mina olen mina ja see meeldib mulle!"

toimub ............. Tallinnas Holistika Instituudis Endla 15. Infot instituudi asukoha ja parkimise kohta saad instituudi kodulehelt.
Õpitoa tasu on 20 eurot. Koha õpitoas tagab tagastamatu registreerimistasu 10 eurot, mis tuleb üle kanda hiljemalt ..........: Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks kirjuta „õpituba ...........“.

Teise osa ehk osalemistasu 10 eurot saad maksta sularahas kohapeal või kanda samuti üle (tee seda hiljemalt õpitoale eelneval päeval): Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks „õpituba ...........“.

Kui soovid arvet, anna mulle teada.

Koolitaja kohta saad lugeda siit.

*** *** ***

Marika (september 2017)

Käisin Sinu eilsel koolitusel. Väga meeldis. Nii ülesehitus, tsitaadid kui ka slaidid. Positiivse tunde jättis õhku! Kindlasti kavatsen ka neid raamatuid lugeda. Tommy Hellsten on ammu tuttav nimi olnud, aga siiani pole tema raamatuteni jõudnud. Loodetavasti sel sügisel teen nendega algust!

Terje-L. (aprill 2017)

Ma sain eilsest õpitoast juurde väga palju julgust! Ma olen koguaeg arvanud, et pean mõtlema teistele. Olen enda täitsa unustanud. Aga ma olen tähtis!! Ja see mis sa ütlesid: kui oled enda jaoks tähtis, siis on hoopis lihtsam ka teisi (vanemaid, meest, tütart) tähtsaks pidada. Ma proovin seda iga päev meeles hoida. Suur aitäh!

Annika (jaanuar 2017)

Suured, suured tänud õpitoa eest! See oli nii super, sain palju mõtlemisainet, julgust ja kinnitust, et kõik on võimalik, kui vaid osata näha ja tahta. Mul on tunne, et iga päev muutun natuke enesekindlamaks :-). 

Piret (september 2016)

Kadi, tänu Sulle eilse sooja ja rahustava, aga samas tegutsema motiveeriva kohtumise eest! Ütlemata tore on kogeda, et keegi reaalselt ka elab teadlikult ja õnnelikult :-)

Signe (mai 2016)

Suured tänud koolituse eest! Sain kinnituse, et olen alustamas õiget teed. Alles hiljuti olin seisus, kus mul polnud enesehinnangut ollagi ning olin hävitamas nii ennast kui ka inimesi enda ümber. Mingi hetk sain aru, et nii see enam kesta ei või, hakkasin abi otsima ja juhuse tahtel sattusin Teie õpitoale. Suured tänud kogu südamest!

Katrin (märts 2016)

Aitäh, mulle meeldis see õhtu väga! Minu sees on pärast seda loengut käinud mingi „teadlikkuse krõks“. Miski läks õigesse kohta, kõnetas, nii et koju kõndisin juba palju ilusama ning parema minana :). Ja ma tõesti meeldin endale!

Meeli (mai 2014)
Aitäh eilse teraapilise loengu eest Tartus Dorpatis! See oli siiras ja samas lihtne endasse vaatamisele aitav.


Anu-R. (november 2014)
Miks meile sellistest lihtsatest asjadest koolis ei räägitud?! Palju patja nutetud öid oleks olemata olnud.
Eelmine
Õpituba: Avatud südamega
Järgmine
Õpituba: Rahulik ja vaba

Vastused puuduvad

Email again: