Joogat saab õppida ja harjutada ka individuaalselt

Kuna jooga harrastamise oluline tingimus on arvestamine iga inimese individuaalsete eripäradega, on võimalik võtta ka individuaaltunde. Soovitan seda varianti neile, kes otsivad lahendust mõnele kroonilisele terviseprobleemile. Tegu võib olla nii füüsilise kui emotsionaalse probleemiga. Kuna jooga lõdvestab ja tervendab keha ning rahustab meelt, siis toob see kasu mõlema variandi puhul.  Individuaalne harjutamine tuleb kõne alla ka siis, kui sa pole mingil põhjusel valmis grupis osalema. Anna endast märku ja registreeri end individuaaljooga tundi!

 

Aitame kehal end ise tervendada

Individuaaltunnis saame välja töötada sobiva programmi, asanate keerukuse astme ja edasiliikumise tempo. Senine kogemus näitab, et individuaalselt töötades pühendame rohkem aega hingamisharjutustele ja lõdvestusele. Lõdvestusega koos teeme lihtsamaid kujustamisharjutusi, sest ka need rahustavad tõhusalt meelt ja suurendavad sellega meie keha võimet end ise tervendada. Asanatest harjutame just neid, mis aitavad joogaharrastajat konkreetse tervisehäda korral. Ja kindlasti räägime rohkem kui grupitunnis, sest eriti tervisega seotud probleemide korral on oluline, et inimene mõistaks, mis ta kehas toimub ja kuidas saab ta oma keha aidata. Samuti on joogataja vahetu tagasiside programmi jooksvaks korrigeerimiseks ja täiustamiseks hädavajalik.

Hea oleks arvestada 3-4 individuaaltunniga, mille järel on võimalik juba kodus iseseisvalt edasi harjutada. Aga eks tegelik vajadus selgub ikka töö käigus.

 

Oluline info

  • Joogatund kestab 1,5 tundi.
  • Toimumiskohaks on teraapiatuba Tatari 56 Tallinna kesklinnas.  
  • Joogamatt ja pleed on kohapeal olemas.
  • Individuaaltunni tasu 1,5 tunni eest on 50 eurot. Tasu sisaldab vestlust kliendi vajaduste selgitamiseks, joogaharjutusi ja kirjalikku personaalset programmi.
  • Maksta saab nii sularahas kui ülekandega: Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank.

Registreerimine

Teata oma soovist telefonil 51 24 111, e-posti aadressil kadi@joogateraapia.ee või täida registreerimisvorm.